На дні незалежності Білорусі Лукашенко заявив про небезпеку війни та відкинув ідею входження в РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Разом із тим президент не бажає отримувати й захист від НАТО.

Народ Білорусі має взяти на себе відповідальність за безпеку своєї держави та навчитися її захищати зі зброєю в руках. Про це заявив президент цієї країни Олександр Лукашенко у промові з нагоди дня незалежності республіки.

Білоруський лідер наголосив, що "за мир потрібно боротися в мирний час", доки є така можливість, адже "в сучасній історії девальвується система міжнародних відносин, яка склалася". Це, на думку Лукашенка, може стати загрозою для його країни. "Якщо будемо мовчати за принципом "наша хата з краю" - завтра це все прийде в наш дім! А воно вже недалеко", - заявив він.

Лукашенко наголосив, що "суверенітет і незалежність – це найдорожчі речі", котрі необхідно захищати. Він зауважив, що держава може попросити захисту в НАТО, але сам президент не хоче цього. Інший, на його думку, варіант – просити захисту в Росії. "Є інший варіант. Він нам ближче. Ми недавно в такому варіанті існували. Братська, рідна нам Росія. Можемо вступити до складу Росії, попросити їх, щоб вони нас захищали. Ядерна парасолька, гіперзвукова зброя та інше... Можемо попросити і домовитися", - заявив президент Білорусі.

Однак відразу ж він дав зрозуміти, що йому не до вподоби і такий варіант. "Я думаю, щонайменше, на перших порах, для нашого покоління вистачить. Гаразд там діти – самі нехай розбираються потім. Захищатимуть нас. Ви хочете до складу Росії, щоб вона нас захистила? Ні. І я не хочу", - наголосив Лукашенко. "Тоді залишається третій варіант: самі будемо захищати себе", - констатував він.

Відео Лукашенко подарував Путіну чотири мішки картоплі різних сортів

Одні призначені для дерунів, інші - для пюре і запікання. Про щедрість Олександра Лукашенка в ефірі телеканалу "Білорусь-1" розповіла його прес-секретар. За її словами, Путін сам попросив про такий подарунок. 

Лукашенко подарував Путіну чотири мішки картоплі різних сортів

Залиште свій коментар

Вибір редакції