На Філіппінах евакуювали 200 тисяч людей через тайфун "Каммурі"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Робота аеропортів припинена.

Центральна і південна частина Філіппін переживає удар тайфуну "Каммурі". На острові Лузон з прибережних і гірських районів евакуйовано близько 200 тисяч осіб, повідомляє ВВС.

Міжнародний аеропорт Маніли закритий на 12 годин. В країні призупинено проведення спортивних змагань та інших заходів, скасовані уроки в школах. Влада побоюється сильного вітру, повеней та зсувів, котрі може викликати стихія.

За даними синоптиків, швидкість вітру, який обрушився на берег в провінції Сорсогон, становить 175 км/год, пориви досягають 240 км/год, а штормові хвилі мають висоту до трьох метрів. "Вітер завиває. Дахи зриваються, і я бачив, як злітає один дах", - розповіла свідок тайфуну Гладис Кастільо Відаль.

Раніше повідомлялося, що кількість жертв тайфуну "Хагібіс" і злив, що обрушилися на Японію в жовтні, зросла до 98, ще 10 людей вважаються зниклими. Уряд країни прийняв рішення оголосити частину потерпілих районів зонами надзвичайного лиха, що дало йому можливість істотно збільшити видатки з державного бюджету на проведення відновлювальних робіт.

Відео Японські рятувальники цілодобово працюють, аби ліквідувати наслідки тайфуну "Хаґібіс"

До 74-х зросла кількість жертв потужного тайфуну "Хаґібіс", що пронісся Японією. Поранено понад 200 людей, ще 11 - вважаються зниклими безвісти. 13 тисяч будинків залишились без світла, у 130 тисячах осель відсутнє водопостачання. У кількох префектурах зачинені школи та крамниці. Через розлив річок та сильні паводки перекрито десятки автошляхів.  

Японські рятувальники цілодобово працюють, аби ліквідувати наслідки тайфуну "Хаґібіс"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції