Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Швидкість тайфуну сягає 200 км/год.

Тайфун "Мангхут", якому було присвоєно максимальну п'яту категорію, увірвався в філіппінську провінцію Кагаян вранці в суботу, 15 вересня, і пройшовся по всьому острову Лусон. Через природну стихію загинули вже 3 особи, пише Reuters.

Повідомляється, що тайфун сягає швидкості більш як 200 км/год, він призвів до масових руйнувань будинків, відключення електроенергії та ліній зв'язку. Місцева влада закрила школи та евакуювала жителів – у небезпечних районах проживають більше чотирьох мільйонів людей.

Десятки тисяч людей були завчасно евакуйовані з прибережних районів в очікуванні повеней, зсувів та інших наслідків стихійного лиха. При цьому рятувальні служби очікують найгірший сценарій.

ВідеоНа Філіппіни насувається надпотужний тайфун "Мангхут". Стихія набирає обертів

Кілька днів тому циклон вже прокотився Маріанськими островами у Тихому океані. Швидкість поривчастих вітрів сягає 300 кілометрів за годину. Така буря зноситиме усе, навіть будинки. Під загрозою життя мільйонів жителів. Надзвичайні служби Філіппін готуються до найгіршого сценарію. 

На Філіппіни насувається надпотужний тайфун "Мангхут". Стихія набирає обертів

Нагадаємо, 4 вересня західна частина Японії також постраждала від потужного тайфуну "Джебі", який вже охрестили найсильнішим за 25 років. Унаслідок нього загинули 11 людей, близько 500 були поранені.

Фотогалерея Вбивчий тайфун: в Японії продовжує зростати кількість жертв негоди (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції