На Філіппінах пройшло театралізоване розп'яття католиків

Традиційна церемонія розп'яття католиків пройшла на Філіппінах. Кілька добровольців грають роль Ісуса Христа, в той час як сотні інших віруючих б'ють їх батогами.

Більше 20 філіппінців були повішені на хрестах під час святкування Страсної П'ятниці - дня, коли був розіп'ятий Ісус Христос.

Дана церемонія традиційно проводиться на Філіппінах щороку і залучає велику кількість туристів. Кілька добровольців грають роль Ісуса Христа, в той час як сотні інших віруючих б'ють їх батогами, зображуючи давньоримських легіонерів, після чого вішають на хрестах. Розіп'яті знаходяться на хресті протягом декількох хвилин.

Офіційні представники католицької церкви виступають проти цієї традиції. Вони переконані, що подібні обряди є нічим іншим як спробою комерціалізації Страсної П'ятниці. Представники Червоного Хреста також висловлюють невдоволення традиційною акцією, так як, на їхню думку, існує ймовірність зараження крові і навіть загибелі учасників у результаті численних ударів батогом.

У той же час, за словами одного з учасників процесу, якого в цьому році розпинають вже в 25 раз, він робить це не заради грошей, а "від чистого серця", а під час перебування на хресті відчуває себе "дуже близько до Бога".

Цього року дата святкування Великодня - 24 квітня - збігається з католицькою і православною традиціями.

Додамо, що традиція прибивати себе до хрестів під час Страсної П'ятниці, яка зародилася в містечку Сан Педро Кутуд, існує вже близько 50 років. Вона бере свої витоки у вуличній п'єсі "Шлях Хреста", написаної місцевим жителем Рікардо Наварро в 1956 році.

Філіппіни є єдиною великою державою в Азії, в якій переважає католицька релігія. На території країни проживає понад 70 млн католиків.

Читайте також:

Вчені: Таємна вечеря Ісуса відбулася на добу раніше

Археологи знайшли цвяхи, якими розіп'яли Ісуса

Розшифровані таємні тексти про останні роки життя Ісуса Христа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: