На Філіппінах відбулась інавгурація нового президента Беніньо Акіно III

Десятки тисяч філіппінців зібралися поблизу президентського Малаканьянгского палацу, щоб стати свідками церемонії приведення до присяги 15-го президента країни.

Беніньо Акіно III прийняв присягу на пост нового президента Філіппін. Урочиста церемонія відбулася в передмісті столиці держави Маніли - Різа Парку у присутності десятка тисяч філіппінських громадян. При цьому Акіно до присяги супроводжувала колишній президент Республіки Філіппіни Глорія Макапагал Арройо.

Церемонія відбулася під охороною приблизно 6,5 тисяч поліцейських і тисяч солдатів. В ній брали участь представники понад 80 держав світу та міжнародних організацій. Разом з Акіно до присяги був приведений і обраний віце-президент Філіппін колишній мер передмістя столиці Макаті 66-річний Хехомар Біна.

Нагадаємо, Беніньо Акіно III був офіційно оголошений 15-м президентом Філіппін 9 червня 2010р. Головними передвиборними обіцянками нового президента стали боротьба з бідністю і викорінювання корупції в країні.

Акіно здобув упевнену перемогу на президентських виборах, набравши на 5,7 млн голосів більше за свого основного конкурента Джозефа Естрада.

50-річний Акіно - представник однієї з найбільш шанованих на Філіппінах сімей. Його батьки - відомі політичні діячі. Мати - Корасон Акіно - була президентом Філіппін і померла в липні минулого року, батько - сенатор Беніто Акіно - був убитий заколотниками ще в 1987р. під час спроби військового перевороту.

Читайте також:

Новим президентом Філіппін став син колишньої глави держави

На виборах президента Філіппін перемагає син убитого опозиціонера

На Філіппінах почалися загальні вибори

Жертвами передвиборчої компанії на Філіппінах стали 52 людини

ВідеоНа Філіппінах відбулась інавгурація нового президента Беніньо Акіно III

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: