На Філіппінах затримали одного з братів Мауте, чиє угруповання тримає в облозі місто Мараві

Угруповання Мауте присягло на вірність "Ісламській державі" і вже понад три тижні утримує в облозі місто Мараві на острові Мінданао.

Філіппінські військові заявили, що затримали одного з братів Мауте, старшого члена однойменної організації бойовиків, яких підтримує "Ісламська держава". Про це повідомляє Reuters.

Так, Мохаммеда Нуама Мауте, відомого під псевдонімом Абу Джахід, затримали на блокпосту біля прибережного міста Кагаян-де-Оро на світанку. Ще сім інших братів, ймовірно, перебувають у Мараві. Їхні батьки були заарештовані у різних містах тиждень тому.

Як передає видання, Мохаммед Мауте підозрювався у створенні бомб для угруповання. Також повідомляється, що він мав підроблений студентський квиток при собі під час перетину контрольно-пропускного пункту. Чоловік був неозброєним.

Нагадаємо, бої у Мараві тривають вже 24 дні. Місце захопили бойовики угруповання Мауте, яких підтримує "Ісламська держава". Вони хочуть встановити халіфат на острові Мінданао. Для боротьби з повстанцями уряд Філіппін задіяв армію. Загалом за три тижні бої загинули 290 людей, серед яких 206 бойовиків, 58 військових та 26 цивільних осіб.

Фотогалерея На Філіппінах ісламісти понад три тижні утримують місто Мараві: що варто знати (9 фото)

ВідеоВ Мережу потрапило відео боїв ісламських бойовиків у Філіппінах

Залиште свій коментар