На Філіппіни, де діє сувора ізоляція через коронавірус, налетів потужний тайфун

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Карантин через коронавірус ускладнює евакуацію населення.

На північно-східне узбережжя Філіппін напередодні опівдні налетів потужний тайфун Вонгфонг.

Про це повідомляє Associated Press з посиланням на місцеву владу. 

Пориви вітру сягали 150 кілометрів за годину. Також почалися сильні опади. Подекуди негода знищила помешкання, позривала дахи, а сотні будинків лишилися без електрики. Тисячі мешканців залишилися без зв'язку. Крім того, дощ залив рисові та кукурудзяні поля. 

Наразі найбільша небезпека загрожує острову Самар і південній частині острову Лусон. Щонайменше 200 тисяч людей проживають у прибережних районах поблизу острова Самар. Крім того, ще десятки мільйонів людей живуть уздовж шляху тайфуну, який, як очікують, пройде поряд з густонаселеною столицею Манілою.

Слід зауважити, що на Філіппінах зареєстровано майже 12 тисяч випадків інфікування. Наразі в країні діє режим суворої ізоляції, введений через ризик поширенняCOVID-19. Саме ускладнює процес масової евакуації людей з небезпечних районів. Наплив людей і обмежений простір означають, що через шторм різко збільшується ризик зростання захворюваності на коронавірус. Тому місцева влада змушена екстрено збільшувати кількість евакуаційних центрів.

Як повідомлялося, у грудні минулого року, тайфун завдав удару по Філіппінах прямо напередодні свята. Сила вітру подекуди сягала 195 кілометрів за годину. Негода забрала життя щонайменше 20 осіб. 

Відео Східні території Філіппін накрив потужний тайфун "Вонфон"

Несамовитий вітер та проливні дощі. Філіппіни потерпають від потужного тайфуну "Вонфон". Пориви вітру сягають 150 кілометрів за годину. Подекуди вже позривало дахи, а сотні помешкань лишилися без електрики. І синоптики застерігають - буревій лише набирає обертів.  

Східні території Філіппін накрив потужний тайфун "Вонфон"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції