На Філіппіни насувається новий потужний тайфун

У Філіппінах очікують на потужний тайфун Мірінае. Крім того, медики бояться спалаху в постраждалих від повені районах епідемій лихоманки денге і холери. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Новий потужний тайфун Мірінае насувається на Філіппінські острови.

За даними філіппінських метеорологів, тропічна буря Мірінае, що перебуває зараз у більш ніж тисячі кілометрів на схід від острова Лусон, розвинеться в тайфун і впаде на цей острів уже в найближчі вихідні.

Влада Філіппін у зв'язку з загрозою тайфуну закликала населення країни при можливості залишатися вдома в найближчий увікенд.

Нагадаємо, наприкінці вересня тропічна буря Кетсана завдала удару по столиці країни та прилеглих до неї районах, в результаті чого загинули 464 особи. Тайфун Парма на початку жовтня призвів до загибелі ще 465 філіппінців.

Від двох ударів стихії постраждали до дев'яти мільйонів філіппінців, у відкритих урядом таборах для біженців залишаються близько 122 тисячі осіб.

Тиждень тому тайфун Лупіт також насувався на Філіппіни, проте його траєкторія змінилася. Водночас, цей тайфун викликав проливні дощі, які змусили владу провести в ряді районів евакуацію населення.

Через стихію на Філіппінах зафіксовано спалах епідемії гострого інфекційного захворювання - лептоспірозу, у зв'язку з чим Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) направила надзвичайну бригаду для надання місцевим медикам допомоги. Жертвами захворювання стали вже майже 150 осіб, і ще понад дві тисячі заражені.

Філіппінські медики також побоюються спалаху в постраждалих районах епідемій лихоманки денге і холери.

Читайте також:

На Філіппінах оголошено масову евакуацію через наближення тайфуну "Парма"

Кількість жертв повені на Філіппінах досягла 284 людей

В результаті тропічного шторму Jolina на Філіппінах загинуло 22 людини

Кількість жертв повені на Філіппінах збільшилася до 140 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: