На форумі в Давосі не буде "Російського дому"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росіяни відмовилися від масштабного проекту через санкційні обмеження.

Російський фонд "Росконгрес" припинив підготовку заходів ділової програми проекту "Російський дім" у Давосі. Це зроблено у зв'язку з обмеженнями на участь російських представників у Всесвітньому економічному форумі.

Росіяни звинуватили організаторів заходів у Давосі в підриві основ міжнародної співпраці у галузі бізнесу "під надуманими і деструктивними приводами". Поведінку керівництва економічного форуму у "Росконгресі" назвали "явно претензійною".

ВідеоМіжнародний форум у Давосі може серйозно вплинути на ситуацію в Україні

Мільйонери тут відчувають себе бідняками, бо ходять між мільярдерами. Президенти тут як прохачі, бо шукають гроші. Голови міжнародних організацій - звичайні відвідувачі, бо знають, що доля планетарної економіки - в руках приватного капіталу.

Міжнародний форум у Давосі може серйозно вплинути на ситуацію в Україні

Альтернативою Давосу організація вважає Петербурзький міжнародний економічний форум. Його планують провести у червні 2019 року.

Як повідомлялося, в листопаді трьом російським бізнесменам, які перебувають під санкціями США, повідомили, що їхня присутність на Всесвітньому економічному форумі у швейцарському Давосі небажана. Джерела стверджують, що йдеться про власника групи "Ренова" Віктора Вексельберга, главу ВТБ Андрія Костіна і співвласника Rusal Олега Дерипаску. "Дерипаска, Костін і Вексельберг стали тими, ким вони стали, не завдяки Давоському форуму, а Давоський форум став форумом завдяки таким бізнесменам. Форум рубає свої основи", - заявив на це прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Фотогалерея Давос напередодні економічного форуму завалило снігом (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції