Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На французькому острові зафільмували водяний смерч висотою у десятки метрів

Стихія завдала удару по місту Бастія.

На французькому острові Корсика очевидці зафільмували унікальний водяний смерч.

Про це йдеться в ТСН.Ранок.

Вихор висотою у кілька десятків метрів з'явився неподалік порту на північно-східному узбережжі, у місті Бастія. Хоча, до берега він лише наблизився, однак місцевих, і туристів добряче налякав.

Сама Бастія також зазнала удару стихії там пройшли зливи і град. На острові Корсика від негоди постраждало кілька автомобільних доріг, їх відрізала вода та повалені сильним вітром дерева.

Зазначимо, що величезний град спричинив масштабні руйнування у Португалії. Там найбільше стихія ударила по місту Могадору. Зливи супроводжував сильний вітер, блискавки та град. Затоплено кілька вулиць, повалено дерева. Велетенські градини побили машини та вікна, пошкодили дахи. Найбільших збитків зазнали фермери. Кажуть, після такої стихії можуть залишитися узагалі без урожаю, оскільки значна частина посівів пошкоджена.

Відео На французькому острові Корсика зафільмували водяний смерч

Вихор висотою у кілька десятків метрів з'явився неподалік порту на північно-східному узбережжі. Сама Бастія також зазнала удару стихії - там зафіксували зливи і град. На острові Корсика від негоди постраждало кілька автомобільних доріг - їх відрізала вода та повалені сильним вітром дерева. 

На французькому острові Корсика зафільмували водяний смерч

Залиште свій коментар

Вибір редакції