На "Фукусіма-1" почалося будівництво захисного купола

Над першим енергоблоком аварійної АЕС "Фукусіма-1" розпочався монтаж захисного "ковпака" з синтетичних матеріалів, який запобіжить попаданню в навколишнє середовище летючих радіоактивних речовин.

Оператор японської АЕС "Фукусіма-1" розпочав будівництво захисного купола над одним з найбільш пошкоджених реакторів. Як повідомляє в п'ятницю, 12 серпня, Associated Press, відповідні роботи на першому реакторі АЕС почалися на поточному тижні.

Офіційні особи сподіваються, що купол зупинить поширення радіоактивних матеріалів, витік яких сталася при аварії на "Фукусіма-1", запобіжить новим витокам, а також захистить реактор від попадання в нього дощової води.

Відзначається, що захисний купол повинен тимчасово замінити корпус реактора, який був зруйнований під час землетрусу 11 березня 2011.

Нагадаємо, що в результаті землетрусу та цунамі на АЕС "Фукусіма-1", розташованої на північному сході Японії, сталася серія вибухів, що призвело до найбільшого викиду радіації.

У квітні рівень небезпеки на станції був оцінений в максимальні сім балів за шкалою INES - такий рівень небезпеки присвоювався тільки аварії на Чорнобильській АЕС.

Читайте також:

Японцям вдалося охолодити реактор АЕС "Фукусіма-1"

Рівень радіації на "Фукусіма-1" досяг рекордної позначки

На "Фукусіма-1" виникла загроза нових вибухів

Перший етап ліквідації аварії на "Фукусімі" виконано

ВідеоНа "Фукусіма-1" почалося будівництво захисного купола

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: