На "Фукусімі-1"зафіксовано небезпечний рівень радіації

В будівлі першого реактора на АЕС "Фукусіма-1" заміри повітря показують дозу радіації 700 мілізіверт на годину, що є вкрай небезпечним для людини.

Інженери компанії TEPCO - оператора АЕС "Фукусіма-1" виявили потенційно небезпечний для людини рівень радіації в будівлі першого реактора станції.

Заміри повітря показують дозу радіації в 700 мілізіверт на годину. Якщо людина отримає дозу опромінення в 500 мілізіверт протягом короткого періоду часу, це може викликати підвищену небезпеку ракових захворювань. Гостра променева хвороба починається з дози 1 зіверт, а хронічна променева хвороба - з 1,5 зіверт.

"Показники у зоні двозначні і тризначні, що досить жорстко для робочих умов. Нам необхідно виконувати роботи з використанням захисних пристосувань", - повідомив прес-секретаря TEPCO Хідехіхо Нісіяма.

Незважаючи на потенційно небезпечний для людини рівень радіації, роботи в будівлі першого енергоблоку відкладатися не будуть.

"На даний момент переглядати графік наших робіт ми не маємо наміру", - йдеться в заяві TEPCO.

Рівень радіації всередині першого енергоблоку аварійної АЕС знижується завдяки використанню з 5 травня спеціальних пристроїв, які очищають через абсорбуючі фільтри повітря всередині приміщення.

Згідно з розрахунками, це дозволить інженерам відновити роботу пошкодженої системи охолодження першого реактора.

Минулого тижня TEPCO приступила до випробувань по закачуванню води під оболонку реактора першого енергоблоку для охолодження касет з ядерним паливом.

Після цього в будівлю першого енергоблоку знову увійшли дистанційно керовані роботи, за допомогою яких було проведено моніторинг рівня води в реакторі, стану його оболонки і була досліджена прилегла до нього територія на предмет можливих витоків.

Читайте також:

Тисячі японців в Токіо зажадали закрити всі АЕС в країні

На "Фукусімі" накопичилося майже 100 тисяч тонн радіоактивної води

Ліквідатори аварії на "Фукусімі" готують безпрецедентну операцію

АЕС "Фукусіма" встановила радіаційний рекорд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: