На "Фукусімі" почали розпорошувати смолу, яка зупинить поширення радіації (відео)

Після розпилення смола швидко твердне. Плівка розпорошеної маси зеленого кольору утримується на поверхні від шести місяців до одного року.

Ядерна катастрофа, Японія_4
AFP
АЕС "Фукусіма-1"
На території аварійної АЕС "Фукусіма-1" почалося розпорошення спеціальної смоли, яка повинна допомогти запобігти поширенню радіоактивних речовин. Розпилення планується продовжувати протягом двох тижнів.

За цей час буде використано 60 тисяч літрів зрідженої синтетичної смоли, повідомляє компанія-оператор станції Tokyo Electric Power Co.

Після розпилення смола швидко твердне. Плівка розпорошеної маси зеленого кольору утримується на поверхні від шести місяців до одного року. Смола, яку виробляє компанія Kurita Water Industries Ltd., буде розсіяна в районі комплексу АЕС на ділянках, найбільш зруйнованих вибухами водню.

Як вважають експерти, емульсія стримає розповсюдження в повітрі радіоактивних частинок, що осіли на уламки навколо АЕС. Нагадаємо, що розпорошувати синтетичну смолу планувалося ще 31 березня, але напередодні ці роботи були відкладені через дощ.

Крім того, TEPCO готується до подачі прісної води в запасні резервуари для наступного накачування в системи охолодження реакторів. Також фахівці збираються відкачувати воду з високим рівнем радіації, що наповнили дренажні тунелі аварійних енергоблоків.

Незабаром зі США до Японії повинні прислати два гігантських насоси, які будуть заливати воду в реактори для охолодження. Про це повідомила представник компанії-виробника насосів Putzmeister America Inc. в штаті Вісконсін Келлі Бліклего. Один такий насос вже задіяний на аварійній станції.

Тим часом в інтернеті з'явилося нове відео руйнувань на станції.

Читайте також:

"Ядерні самураї" з "Фукусіми" зізналися рідним, що скоро загинуть

Ситуація на "Фукусіма-1" погіршується: порушена герметичність на трьох енергоблоках

МАГАТЕ визнало, що влада Японії не може справитися з "Фукусімою"

ВідеоСитуація на "Фукусіма-1" погіршується: порушена герметичність на трьох енергоблоках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: