На Гаваях штрафуватимуть пішоходів, які розглядатимуть мобільні телефони

Не каратимуть тільки за дзвінки в екстрені служби.

Столиця штату Гаваї заборонила пішоходам дивитись у мобільний телефон, писати повідомлення і використовувати цифрові пристрої під час переходу дороги.

Про це інформує BBC Україна.

Заборона набуде чинності 25 жовтня і вона покликана знизити кількість травм та смертей під час неуважного ходіння. Порушників, які захоплено дивитимуться в електронні прилади, включно з ноутбуками та камерами, штрафуватимуть на суму від 15 до 35 доларів. У випадку повторення порушення штраф зростатиме до 99 доларів. Не каратимуть тільки за дзвінки в екстрені служби.

Критики вже звинуватили владу в надмірному регулюванні поведінки людей.

ВідеоСан-Марино стане першою країною світу, яка запровадить 5G-зв'язок

Гонолулу тримає невтішну першість серед великих міст країни за кількістю збитих людей під час переходу дороги. За даними влади США, інциденти з пішоходами, які відволіклись на мобільні телефони, призвели до понад 11 тисяч травм у США в 2000-2011 роках.

Нагадаємо, що 35-річний мешканець Стрийщини загинув внаслідок наїзду тракторного причепа

Трагедія сталася 6 травня що на території одного із підприємств у Мостиському районі. У працівника з кишені випав на землю мобільний телефон. Піднімаючи його, він потрапив під колеса причепа трактора "Б170", яким керував 42-річний стриянин. Чоловік помер на місці. 

Залиште свій коментар