На Гаїті число жертв епідемії холери зросло до 442 людей

На Гаїті через епідемію холери, загальне число випадків зараження досягло 6 тисяч 742 осіб, з яких 2 тисячам потрібна термінова госпіталізація.

Число жертв епідемії холери на Гаїті досягло вже 442 осіб. Загальне число випадків зараження досягло 6 тисяч 742 осіб, з яких 2 тисячам потрібна термінова госпіталізація.

Раніше повідомлялося про 330 загиблих із загальним числом тих, що заразилися в 4 тисячі 714 жителів країни. За словами лікарів за останні дні кількість заражених збільшилася на 40%, і варто очікувати подальшого погіршення ситуації, що склалася.

Фахівці відзначають, що поширенню вірусу в значній мірі сприяють проливні дощі від тропічного шторму "Томас", що лютує на Гаїті.

При цьому варто нагадати, що ще напередодні представники Міжнародної організації з міграції (МОМ) попереджали владу держави про те, що "Томас" може прискорити поширення епідемії холери на Гаїті і закликали вжити екстрених заходів щодо нерозповсюдження інфекції.

Тим не менше, у столиці країни, місті Порт-о-Пренс, відзначається досить низьке число випадків захворювання на холеру, проте ризик того, що епідемія пошириться широко в місті з населенням в 1,3 млн чоловік залишається високим.

Крім того, представники міжнародних гуманітарних організацій відзначають небезпеку проникнення холери і в сусідню Домініканську республіку.

Нагадаємо, що епідемія холери також вирує в Камеруні. Міністерство охорони здоров'я країни заявило, що станом на 19 жовтня зафіксовано 8488 випадків зараження холерою, поширення якої в Камеруні почалося в травні цього року, кількість жертв епідемії досягла 552 людей.

Читайте також:

На Гаїті насувається смертоносний тропічний ураган

Президент Гаїті оголосив спалах холери біологічною атакою на свою країну

За даними ООН, кількість жертв холери в Нігерії перевищила 1500 осіб

На Гаїті від холери померли вже 235 людей

На Гаїті спалахнула епідемія холери: 135 жертв

ВідеоНа Гаїті від холери померли вже 235 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: