Найбільше постраждала південно-східна частина Гаїті.
Кількість жертв потужного землетрусу, що стався на Гаїті в суботу, збільшилася до 304 осіб.
Про це заявив прем'єр-міністр Гаїті Аріель Анрі на пресконференції повідомив, що кількість жертв потужного землетрусу, — повідомляє CNN.
Постраждали понад 1,8 тисячі осіб. Лікарня в місті Жеремі переповнена, у дворі для пацієнтів додатково встановили намети.
За словами представника американського Червоного Хреста Кеті Вілкс, землетрус завдав значної шкоди будинкам, дорогам і інфраструктурі.
США, Чилі, Панама, Колумбія і деякі інші країни Латинської Америки висловили готовність надати допомогу Гаїті у подоланні наслідків землетрусу.
Також, за прогнозами, на початку наступного тижня в регіон прийде тропічний шторм Грейс, який принесе ураганні вітри і проливні дощі, є ризик раптових повеней.
Нагадаємо, що біля узбережжя Гаїті стався землетрус магнітудою 7,2. У країні введено надзвичайний стан. Найбільше постраждала південно-східна частина Гаїті, але відчули землетрус в усіх країнах Карибського басейну.
Читайте також:
- Президента Гаїті Жовенеля Моїза застрелили в ніч на 7 липня. Приблизно о першій годині ночі група невідомих напала на його резиденцію. Вогнепальне поранення також отримала перша леді країни.
- Міністр у справах голосування і міжпартійних відносин Матіас П'єр заявив, що у вбивстві Моїза брали участь не менше 26 чоловік.
- Також до вбивства президента Гаїті причетні підставні колумбійські військові.
- Правоохоронці вбили трьох найманців, а 15 колумбійців і американці перебувають під вартою. Ще кількох членів угруповання досі шукають.
- Виконувач обов'язки прем'єра Гаїті Клод Жозеф заявив, що президент Гаїті Жовенеля Моїза катували перед вбивством. Також нападники не дозволили главі держави вимовити і слова.
- 11 липня заарештували ключового підозрюваного в організації вбивства Моїзв — доктора Крістіана Еммануеля Санон. Підозрюваний є гаїтянином за походженням, проте більшу частину часу проводить в американському штаті Флорида.