На Гаїті супермаркет обвалився на мародерів

Напівзруйнований найбільший супермаркет в столиці Гаїті обвалився остаточно якраз тоді, коли звідти намагалися вигнати мародерів.

Будівля супермаркету в Порт-о-Пренсі, частково зруйнована в результаті землетрусів на Гаїті 12 січня, повністю впала у вівторок, коли всередині магазину перебували декілька осіб.

За даними представника адміністрації супермаркету, у момент обвалення всередині магазину були мародери.

"Всередині будівлі були мародери. Я намагався вигнати їх звідти. Коли супермаркет обвалився, там ще залишилося кілька осіб", - повідомив представник адміністрації магазину.

За інформацією одного з рятувальників, під завалами опинилися від 5 до 8 осіб. У даний час ведуться роботи з їх вилучення з-під обвалених частин будівлі. Відомо, що одній людині вдалося вижити, проте поки вона перебуває під завалами. На даний момент рятувальники витягли з-під руїн супермаркету двох осіб.

До землетрусу в 5-поверховому будинку був найбільший в Порт-о-Пренсі супермаркет.

Нагадаємо, що у результаті землетрусів магнітудою 7,0 і 5,9, що відбулися біля узбережжя Гаїті 12 січня 2010, постраждали близько 3 мільйонів осіб, 250 тисяч будинків виявилися зруйнованими. За останніми даними уряду острівної держави, кількість жертв стихії досягла 230 тисяч осіб.

Читайте також:

На Гаїті знайшли живим чоловіка, який пролежав під завалами майже місяць

У напівзруйнованій столиці Гаїті почалося мародерство

Кількість жертв землетрусу на Гаїті перевищила 230 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: