На Гаїті в пожежі загинули 17 дітей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Трагедія сталася в незареєстрованому дитбудинку.

У нелегальному дитячому будинку на Таїті сталася пожежа, в якій загинули 17 дітей. Про це повідомляє The Guardian.

Вогонь спалахнув на околиці Порт-о-Пренсу в приміщеннях, які належали американському християнському притулку Церкви розуміння Біблії. Живцем згоріли двоє маленьких вихованців, решта задихнулися продуктами горіння на місці або згодом померли в лікарні.

Фотогалерея Велика пожежа на складі в Санкт-Петербурзі (9 фото)

Як розповів працівник служби захисту громадян Жан-Франсуа Робенті, дітей можна було врятувати, якби пожежники були технічно оснащені. Однак через загальну бідність у країні рятувальники прибули гасити вогонь на мотоциклах і навіть не мали балонів із киснем для того, щоби наблизитися до осередку займання. Також далася взнаки відсутність належної кількості карет швидкої, які могли б доправити постраждалих до лікарні та дозволили раніше розпочати надання медичної допомоги.

Загалом у дитбудинку мешкали біля 60 дітей. Сам заклад не має державного дозволу на роботу, хоча церква працює на Гаїті вже майже 40 років. За словами директора Інституту соціального забезпечення країни, така ситуація є типовою – лише 35 із 754 дитячих будинків на Гаїті мають офіційний дозвіл. Протягом останніх років уряд закрив близько 160 закладів.

Як повідомлялося, в американському штаті Джорджия 5-річний хлопчик посеред ночі прокинувся від запаху диму та зумів врятувати з пожежі усю свою родину.

Відео 8 людей загинули під час пожежі на пристані для яхт в американській Алабамі

Місцеві чиновники побоюються, що кількість загиблих ще може зрости. Спалахнули човни серед ночі - на кількох з них ночували люди, які просто не мали шансів вибратися. Очевидці пожежі кажуть, вогонь поширювався дуже швидко.  

8 людей загинули під час пожежі на пристані для яхт в американській Алабамі

Залиште свій коментар

Вибір редакції