На Гаїті вдалося врятувати людину, яка пролежала 11 днів під завалами

Попри припинення пошуків живих людей під завалами на Гаїті, 23-річному чоловікові вдалося врятуватися. Він 11 днів пробув під руїнами.

Членам міжнародної рятувальної операції на Гаїті вдалося витягувати з-під завалів того, що ще одну людину.

23-річний чоловік, що пролежав 11 днів під дерев'яними перекриттями одного з готелів р. Порт-о-пренса, в даний час знаходиться в стабільному стані.

За словами гаїтянина, одразу після початку землетрусу він сховався під стіл, що захистив його від падаючих перекриттів. Чоловік також повідомив, що впродовж всіх 11 днів він харчувався закусками і газованими напоями, які знаходив під завалами.

Виявлений чоловік став першим після офіційної заяви уряду Республіки Гаїті про завершення активної стадії пошуку що вижили після землетрусу. Ухвалене напередодні рішення влада країни пояснили малою вірогідністю виявити під завалами уцілілих людей.

Всього рятувальникам з різних країн вдалося витягувати з-під завалів понад 130 людей.

Нагадаємо, 13 січня 2010 р. на Гаїті відбулася серія землетрусів, найсильніший з яких оцінювався в 7 магнітуд за шкалою Ріхтера. Стихія зруйнувала безліч будівель в столиці республіки Порт-о-Пренсе. Місцева влада не виключає, що з ходом рятувальних робіт число загиблих може досягти 200 тис. людей.

За оцінками влади, 250 тис. людей отримали поранення в результаті природної катастрофи, близько мільйона залишився без даху над головою.

Читайте також:

З лікарень Гаїті торговці "живим товаром" крадуть дітей

На Гаїті у братських могилах поховано вже 120 тисяч осіб

Президент Гаїті констатував знищення своєї країни

ООН згортає рятувально-пошукові роботи на Гаїті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: