На Гаїті врятували двох людей, які провели під завалами шість днів

З моменту землетрусу на Гаїті минув тиждень. За цей час рятувальникам вдалося витягти з-під завалів більше 90 людей.

На Гаїті ізраїльські рятувальники витягнули з-під уламків університету в Порт-о-Пренсі двох людей, які провели під руїнами шість днів.

Спочатку врятували жінку, яка повідомила своє ім'я і пояснила, що є студенткою університету. Пізніше рятувальники дістали чоловіка. Людям допомогло вижити те, що під завалами вони опинилися в повітряних мішках.

Всього з моменту землетрусу на Гаїті рятувальники витягли живими більше 90 людей.

Як повідомила представник Управління ООН з координації гуманітарних питань Елізабет Бірс, управління координує рятувальну операцію в країні, в ній беруть участь 52 міжнародних команди рятувальників, до яких входять 1820 людей і 175 пошукових собак.

Хоча 19 січня виповнився рівно тиждень з моменту удару стихії, рятувальники впевнені, що "можливість знайти живих людей на даний момент ще зберігається". Як пояснила Бірс, характер руйнувань дозволяє говорити про те, що під будівлями є повітря і простір для того, щоб вижити.

В результаті землетрусу 12 січня на Гаїті загинули, за попередніми оцінками, до 200 тисяч людей, три мільйони залишилися без даху над головою. Вже більше 70 тисяч тіл поховали у братських могилах на околицях Порт-о-Пренс.

Читайте також:

Жреці вуду на Гаїті після землетрусу очікують нашестя зомбі

Франція звинуватила американців в окупації Гаїті

На Гаїті у братських могилах поховали 70 тисяч жертв землетрусу

Президент Гаїті констатував знищення своєї країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: