На головній площі Бахрейну мирний антиурядовий мітинг тривав всю ніч

Після виведення військових на центральній площі Манами, за словами учасників акцій, панувала мирна атмосфера.

 Після того, як у суботу, 19 лютого, військові Бахрейну вивели з головної площі столиці танки та відкрили її для демонстрантів, тисячі учасників антиурядових акцій провели на площі всю ніч.

За словами одного з протестуючих, якого цитують західні ЗМІ, "на площі панувала мирна атмосфера, в демонстрації взяли участь представники декількох політичних та релігійних фракцій".

Як відомо, у Бахрейні кілька днів тривають демонстрації, учасники яких вимагають відставки уряду країни. Протестуючі спочатку вимагали економічних реформ, але потім послідували вимоги політичні: прийняття нової Конституції і обмеження повноважень королівської сім'ї.

Основна політична шиїтська опозиція Бахрейну відкинула пропозицію кронпринца Шейха Салмана бін Хамада аль-Халіфа провести загальнонаціональний діалог про реформи.

У минулу п'ятницю, 18 лютого, сили безпеки відкрили вогонь по демонстрантам, які вимагають зміни влади в королівстві. За даними служб швидкої допомоги, в ході зіткнень поранення отримали, щонайменше, 120 осіб.

В суботу, 19 лютого, повідомлялося, що в результаті зіткнень учасників антиурядових виступів з поліцією постраждали від 60-ти до 80-ти чоловік

Профспілки Бахрейну закликають оголосити на невизначений час загальний страйк проти "насильницьких дій" поліції проти демонстрантів.

Читайте також:

Король Бахрейну наказав почати діалог з опозицією

Великобританія зупиняє постачання зброї у Лівію та Бахрейн

У Бахрейні постраждали "Формула-1" та американський журналіст

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: