На головного нарколога Росії подали до суду за демонізацію пива

Пивовари вимагають притягнути головного нарколога Росії до відповідальності "за демонізацію пива". Раніше той заявив, що пиво, яке виготовляють у Росії, пити не можна.

Союз російських пивоварів звернувся до Арбітражного суду Москви з позовом до головного нарколога Міністерства охорони здоров'я РФ Євгена Брюна про захист ділової репутації.

Пивовари вимагають спростувати зроблені раніше чиновником заяви про процес виробництва пива. Зокрема, наприкінці грудня Брюн оголосив, що "пива в Росії виробляється багато, але пити його не можна", "класичні технології виробництва пива в Росії порушуються". За його словами, в напій додають спирт ("практично скрізь йде додавання спирту, оскільки скрізь йде прискорена технологія пивоваріння: зупиняють бродіння саме спиртом").

На думку пивоварів, вислови Брюна "продовжують демонізацію пива", а також перекладають на пивоварну галузь відповідальність за соціальні проблеми і підштовхують владу до помилкових регулятивних заходів.

Союз зажадав зобов'язати нарколога опублікувати спростування на зроблені заяви і визнати озвучені відомості такими, що не відповідають дійсності.

Нагадаємо, 13 січня прем'єр-міністр РФ Володимир Путін затвердив антиалкогольну концепцію, в рамках якої держава розраховує за десять років більш ніж удвічі знизити рівень споживання алкогольної продукції на душу населення.

Зараз пияцтво в Росії досягло рівня часів перебудови. 8% росіян вживають алкогольні напої кілька разів на тиждень, ще 23% - два-три рази на місяць, 18% - раз на місяць, 25% - рідше, ніж раз на місяць. І лише кожен четвертий росіянин (24%) не п'є алкогольні напої взагалі. Це в основному мешканці великих та середніх міст, а також ті, кому "за 60".

Читайте також:

Головний нарколог Росії вважає похмілля міфом

Найприбутковішою інвестицією десятиріччя стало вино

Росіяни випивають 150 млн літрів одеколону на рік

У Шотландії випустили найміцніше пиво в світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: