Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На грецьких островах Евія вирують пожежі: влада оголосила надзвичайний стан і масову евакуацію

Займання гасять тисячі пожежників, волонтерів та армійців.

На грецьких островах Евія вирують лісові пожежі. Вогонь також накоїв чимало лиха у сусідній Болгарії, йдеться у випуску ТСН.19:30.

Влада країни оголосила надзвичайний стан і масову евакуацію кількох селищ, включаючи й один з місцевих монастирів.

Займання гасять тисячі пожежників, волонтерів та армійців. Залучили літаки та гелікоптери, що їх надіслали на допомогу із Хорватії та Італії. Утім, локалізувати полум'я заважають сильний вітер та суха погода. 

У сусідній Болгарії лісові пожежі теж накоїли чималого лиха. Дим настільки густий, що довелося закрити одну з автомагістралей. Вогонь також перекинувся на склад пластику неподалік заводу з переробки вторинної сировини.

Відео На грецьких островах Евіа проводять масову евакуація через лісові пожежі

Влада вже оголосила надзвичайний стан і масову евакуацію кількох селищ, евакуювали й один з місцевих монастирів. Займання гасять тисячі вогнеборців, волонтерів та армійців. Залучили літаки та гелікоптери, що їх надіслали на допомогу із Хорватії та Італії. Однак локалізувати полум'я нині заважає сильний вітер та суха погода.  

На грецьких островах Евіа проводять масову евакуація через лісові пожежі

Як повідомлялося раніше, на іспанському острові Ґран-Канарія пожежа охопила 900 гектарів лісу. Близько тисячі місцевих жителів евакуювали. Рятувальники припускають, що спровокувати займання міг місцевий мешканець.

Залиште свій коментар

Вибір редакції