Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У відповідь македонська поліція застосувала проти мігрантів сльозогінний газ.

У понеділок, 29 лютого, у місті Ідомені, що на кордоні Греції з Македонією, натовп біженців знищив паркан, який розмежовує країни. У відповідь македонська поліція застосувала проти мігрантів сльозогінний газ.

Як повідомляє ВВС, люди розірвали колючий дріт на паркані. Поки що невідомо, скільком вдалося перебігти кордон.

Зазначимо, наразі на грецькому кордоні перебуває 6500 людей, оскільки Македонія впускає до себе дуже мало осіб. Більшість біженців перебувають у жахливих умовах протягом тижня чи більше, маючи невелику кількість їжі та медикаментів.

Македонія та деякі інші Балканські країни побудували стіни, аби зменшити приплив біженців з сусідніх держав після того, як понад мільйон мігрантів прибув до Німеччини минулого року.

Нагадаємо, раніше Греція погрожувала заблокувати роботу Європарламенту, якщо інші члени ЄС не дотримаються квот на розселення мігрантів. Австрія, Македонія та Сербія, натомість, проїзд мігрантів через свої кордони різко обмежили. А Угорщина готова провести референдум, який вирішить, приймати біженців у себе чи ні.

Крім того, Угорщина планує побудувати стіну на кордоні з Румунією для захисту від напливу мігрантів. Прем'єр-міністр країни Віктор Орбан дав відповідне розпорядження міністрам внутрішніх справ та оборони країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції