На грип A/H1N1 захворіли більше 10 тисяч людей

Лише за останюю добу кількість хворих на грип штамму A/H1N1 зросла на тисячу. Хвороба забрала вже понад 80 життів.

На новий різновид грипу, що викликається вірусом A/H1N1, у світі захворіло понад 10 тисяч людей. За останню добу кількість хворих зросла на тисячу, повідомила Всесвітня організація охорони здоров'я.

82 людини померли. Впродовж доби офіційно було зареєстровано ще п'ятеро смертей: чотири в Мексиці і одна в американському штаті Міссурі.

Хвороба, відома під назвою "свинячий грип", поширилася у 40 країнах. У Мексиці, яка є епіцентром поширення вірусу, зареєстровано 3648 випадків, з них 72 з летальним результатом.

Також випадки захворювання на грип A/H1N1 відмічені у США, Канаді, південноамериканських країнах, в Європі – у Іспанії, Великобританії, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Бельгії, Швеції, Швейцарії, Фінляндії, Австрії, Греції, Ірландії, Португалії, Данії, Туреччині та Польщі. Грип потрапив і до азіатських країн, зокрема, Кореї, Малайзії, Індії, Японії. Захворіли люди в Австралії та Новій Зеландії.

ВООЗ попереджає, що роботи із створення вакцини зможуть початися тільки в середині липня. Водночас вчені з Південної Кореї заявляють, що їм вже вдалося за допомогою методів генної інженерії розробити вакцину проти вірусу А/H1N1.

Медики радять людям, які нездужають, відкласти поїздки до інших країн і звернутися до лікаря у разі появи симптомів грипу. Організація знов заявила, що не рекомендує обмежувати пересування або закривати кордони.

29 квітня ВООЗ підвищила рівень загрози пандемії грипу A/H1N1 з 4 до 5 за шестибальною шкалою. Фахівці не виключають, що у разі пандемії нового грипу на нього може заразитися третина населення Землі.

Читайте також:

Корейці створили вакцину проти свинячого грипу

Мутація вірусу нового грипу робить його небезпечнішим за СНІД

В Росії відбирають добровольців, готових інфікуватися грипом A/H1N1

Канадські вчені розшифрували геном вірусу свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: