На грузинському ТБ показали допит людини, що зізналася в організації заворушень

Телебачення продемонструвало відеозапис допиту якогось Нікі Гогуадзе, котрого грузинські силовики вважають командиром затриманого 26 травня збройного угруповання.

Грузинське телебачення продемонструвало наданий МВС відеозапис допиту якогось Нікі Гогуадзе, котрого грузинські силовики вважають командиром затриманого 26 травня збройного угруповання.

Як повідомляється, на записі Гогуадзе зізнається у планах щодо дестабілізації обстановки в країні. За його словами, 24 учасники угрупування повинні були підключитися до акції Народних зборів, що тривала у Тбілісі минулого тижня, з вимогою відставки президента Михайла Саакашвілі.

"Ми повинні були допомагати їм людськими ресурсами, а також у влаштуванні провокацій, конкретно, підпалі автомобілів, магазинів та інших об'єктів. Після провокацій та загострення ситуації в процес повинно було включитися озброєне угрупування Темура Хачішвілі", - сказав на допиті Гогуадзе.

Раніше МВС Грузії повідомило, що Гогуадзе зізнався, що члени групи повинні були під командуванням дружини керівника акції Ніно Бурджанадзе - Бадрі Біцадзе влаштувати збройний напад на різні державні об'єкти.

Щодо останнього в понеділок висунуте звинувачення в організації нападів на поліцейських спеціально створеною для цього групою.

На сайті МВС представлені свідчення затриманих і записи телефонних розмов. Під час показань свідки називають імена як спікера парламенту Ніно Бурджанадзе, так і її чоловіка Бадрі Біцадзе.

МВС також розмістило на своєму сайті запис телефонної розмови, що відбулася, нібито, між Хачішвілі й Гогуадзе. Під час розмови Хачішвілі, як стверджується на сайті МВС, передавав шифровані повідомлення Бадрі Біцадзе.

Темур Хачішвілі був одним із лідерів воєнізованої організації Мхедріоні й міністром внутрішніх справ Грузії в 1992-1993 роках. Потім протягом двох років був заступником міністра держбезпеки. У вересні 1995 року заарештований за звинуваченням в організації теракту проти Едуарда Шеварднадзе, вчиненого 29 серпня того ж року в Тбілісі.

У 1996 році його засудили до 11 років позбавлення волі, проте 2002 року Хачішвілі був помилуваний Шеварнадзе. Після виходу на свободу він заснував партію Датві (Ведмідь).

У квітні 2004 року був арештований за звинуваченням у незаконному зберіганні зброї і засуджений до трьох місяців попереднього ув'язнення на час слідства. За даними МВС Грузії, останнім часом мешкає в Росії.

Раніше МВС Грузії заявило, що має у своєму розпорядженні компрометуючий аудіозапис, на якому Анзор Бурджанадзе, син лідера опозиційного Народного зібрання Ніно Бурджанадзе говорить про єгипетський сценарій розвитку ситуації в Грузії. Запис поширило відомство 26 травня.

27 травня міністерство внутрішніх справ Грузії представило відео, на якому люди, схожі на організаторів антиурядових демонстрацій, обговорюють плани підготовки до протестів.

Читайте також:

Опозиція Грузії заявила, що затриманих на мітингу забили до смерті

Саакашвілі: у Москви "кишка тонка" влаштувати у Грузії арабську революцію

У МВС Грузії є запис розмови Бурджанадзе про організацію революції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: