На грузинському заводі пролили вісімсот тонн пива

Опора однієї з цистерн обрушилися і перекинута 100-тонна цистерна викликала обвалення ще 14 опор цистерн.

На пивоварному заводі "Казбегі" у грузинському місті Руставі в середу ввечері обрушилися 15 багатотонних цистерн з пивом.

"З невідомих поки причин опора однієї з цистерн обрушилися. Перекинута 100-тонна цистерна викликала обвалення ще 14 опор цистерн, в яких проходив процес ферментації пива", - повідомив журналістам президент компанії "Казбегі" Гогі Топадзе.

Він сказав також, що всього на території заводу розлито близько 800 тонн пива і компанії завдано серйозної шкоди. За словами Топадзе, поки невідомо, чи є постраждалі серед співробітників заводу.

"До цього часу у мене немає іншої інформації. Я зараз їду в Руставі і з'ясую, що відбулося", - заявив Топадзе.

У компанії "Казбегі" непрості відносини з владою. В 2009 році податкова інспекція наклала на Руставське підприємство компанії штраф, вважаючи порушенням несплату компанією податків з безкоштовного харчування робітників і тих холодильників, які було надано магазинам для реалізації своєї продукції - пива і лимонаду.

"Я принципово не буду платити штраф. Нехай забирають завод, якщо хочуть, це буде наочним прикладом рекету державою приватного бізнесу. Хтось повинен підняти голос проти цього свавілля", - заявив тоді Топадзе. Він також сказав, що митниця не випускала з території Грузії контейнери з продукцією, призначеної на експорт.

Бізнесмен вважає, що незважаючи на те, що він щорічно вносить до держбюджету 33 млн ларі, його свідомо намагаються розорити.

Компанія "Казбегі" поставляє свою продукцію в Іракський Курдистан, відправляючи туди вісім видів пива і п'ять видів безалкогольних прохолодних напоїв.

Свого часу продукція "Казбегі" отримувала визнання і в Росії: пиво неодноразово ставало володарем головних нагород на міжнародних конкурсах, що проходили в Мадриді, Брюсселі, а також у Москві. На одному з конкурсів у Москві головний технолог компанії "Казбегі" Ніколоз Мазмішвілі був визнаний кращим пивоваром року.

Читайте також:

В Одесі стіна заводу обрушилася на автостоянку

На Кременчуцькому сталеливарному заводі спалахнула пожежа

На швейцарському заводі з виробництва годинників стався вибух

Відібраний у росіян скандальний завод продадуть у березні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: