На губернаторських виборах у РФ перемагають представники пропутінської "Єдиної Росії"

На губернаторських виборах у РФ перемагають представники пропутінської "Єдиної Росії"

Уперше вибори в Росії відбуваються протягом трьох днів, щоб зменшити ризик зараження коронавірусом.

Кандидати від правлячої партії "Єдина Росія" - чинні губернатори і тимчасові виконувачі обов'язків голів регіонів - лідирують на виборах у всіх суб'єктах РФ.

Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії РФ, оприлюдненні ввечері в неділю, 13 вересня, передає інформагенція "Інтерфакс".

Згідно з першими даними ЦВК, кандидати від "партії влади" лідирують в Іркутській, Архангельській і Ростовській областях, де результат губернаторських виборів був неочевидний.

Раніше секретар генеральної ради "Єдиної Росії" Андрій Турчак заявив про перемогу кандидатів партії на губернаторських виборах.

"Усі кандидати від "Єдиної Росії" на виборах вищих посадових осіб впевнено перемагають в першому турі", - заявив Турчак під час попереднього підбиття підсумків голосування.

За його словами, про перемогу висуванців від "Єдиної Росії" свідчать "дані екзитполів і дані попередньо оброблених протоколів".

У Росії від 11 вересня почалося голосування на місцевих виборах. Уперше вони відбуваються протягом трьох днів, щоб зменшити ризик зараження коронавірусом. Такий спосіб випробували на загальноросійському голосуванні щодо поправок до конституції. 11 та 12 вересня голосування проводилось як на виборчих дільницях, так і поза приміщеннями для голосування - на прибудинкових територіях і територіях загального користування. Надомне голосування також проводилося у ці дні. 13 вересня голосування відбувалося лише на виборчих дільницях.

Відео Євросоюз ще на пів року подовжив санкції проти Росії через анексію Криму

Євросоюз ще на пів року подовжив санкції проти Росії через анексію Криму – так вирішила Рада ЄС. У списку – 175 осіб – їм заборонено в’їжджати до ЄС, а їхні активи там заморожені. Обмеження стосуються й чотирьох десятків російських підприємств. ЄС ухвалив санкції шість років тому й відтоді подовжує їх що пів року. Також Брюссель запровадив й економічні обмеження проти цілих секторів економіки Росії через її агресію на Донбасі. Вони діють до кінця наступного року.  

Євросоюз ще на пів року подовжив санкції проти Росії через анексію Криму

 

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин