На Ходорковського завели нову справу

Російська генпрокуратура напраляє до суду нову справу, в якій екс-співвласників "ЮКОСа" Ходорковського та Лєбєдєва звинувачують в розкраданні майна.

Генпрокуратура РФ затвердила звинувачувальний вирок і найближчим часом направить до суду другу кримінальну справу відносно колишніх співвласників "ЮКОСа" Михайла Ходорковського і Платона Лєбєдєва.

В новій кримінальній справі акціонерів нафтової компанії звинувачують у "розкраданні чужого майна з використанням службового положення у великому і особливо великому розмірах на суму 3,6 мільярда рублів".

За версією Генпрокуратури, Ходорковський і Лєбєдєв, починаючи з 1998 року, привласнили акції низки дочірніх компаній "ЮКОСа", зокрема "Юганскнефтегаз", "Самаранефтегаз" і "Томскнефть".

За даними прокуратури, потерпілими у даній кримінальній справі визнані фізичні і юридичні особи, які зазнали від дій обвинувачених великого збитку.

"Розслідування у кримінальній справі представляло особливу складність, оскільки було пов'язано з виявленням свідків, встановленням, вилученням і аналізом великого обсягу фінансово-господарської документації, провадженням судових експертиз, а також слідчих дій з метою об'єктивної перевірки версій обвинувачених і свідчень потерпілих", - повідомляє відомство.

Лєбєдєв і Ходорковській в 2005 році були визнані винними зі сімома статтями Кримінального кодексу Росії, зокрема в шахрайстві і несплаті податків, і засуджені до восьми років позбавлення волі.

Читайте також:

Мєдвєдєв звільнив трьох губернаторів
Кучма подав до суду на Ходорковського
Росію назвали авторитарною та агрессивною державою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: