На Канарах палає понад тисяча гектарів лісів: загасити не можуть, евакуйовують людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пожежа почалася в суботу.

На Гран-Канарії, що входить до Канарських островів, від суботи палають ліси. Пожежа вже охопила понад тисячу гектарів. Приборкати вогонь пожежники не можуть через великі площі.

Близько тисячі людей були евакуйовані з їхніх домівок. Про це повідомив президент Канарських островів Анхель Віктор Торрес, пише 20minutos.es.

У гасінні пожежі беруть участь понад 200 людей, п’ять вертольотів, а також п’ять інших повітряних засобів та гідроплан. Торрес зазначив, що з Андалусії направлять підкріплення з військової частини надзвичайних ситуацій.

Пожежа почалася опівдні в суботу в районі Джункалілло, в муніципалітеті Артенара. Припускають, що вогонь виник через іскру від зварювального апарату, з яким працював 55-річний іспанець. Його вже заарештували.

Тим часом у Росії в Сибіру палає 57 тисяч гектарів лісів.

Відео Трамп запропонував Путіну допомогти загасити лісові пожежі у Сибіру

Путін за пропозицію подякував, але від допомоги відмовився. Певен - впораються своїми силами. На боротьбу зі стихією направили понад три тисячі рятувальників, долучили і військову авіацію. Але  вогонь продовжує поширюватись Сибірськими лісами, палає понад 3,5 тисячі гектарів зелених насаджень.

Трамп запропонував Путіну допомогти загасити лісові пожежі у Сибіру

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції