На карті Киргизії з'явилася гора "Пік Володимира Путіна"

Ім'я російського прем'єра тепер офіційно буде носити раніше безіменна вершина Киргизького хребта в Московському районі Чуйської області.

Президент Киргизії Роза Отунбаєва підписала закон про присвоєння географічної назви "Пік Володимира Путіна" однієї з гір у Киргизії. Ім'я російського прем'єра тепер офіційно буде носити раніше безіменна вершина Киргизького хребта в Московському районі Чуйської області. Висота піку Володимира Путіна становить 4446 метрів.

Закон був підписаний ще 11 березня, однак на сайті президента КР повідомлення про це з'явилося тільки в понеділок.

Питання про назву для безіменної вершини вирішилося менше ніж за три місяці. 24 грудня 2010 розроблений урядом законопроект підписав прем'єр Киргизії Алмазбек Атамбаєв, а 17 лютого документ був прийнятий киргизькими парламентаріями. Президент Отунбаєва чи прем'єр Путін ініціативу уряду офіційно так і не прокоментували.

Проти появи в Киргизії піку Володимира Путіна виступали як представники опозиційної фракції "Ата-Мекен", так і лідер вхідної в правлячу коаліцію фракції "Ата-Журт" Камчібек Ташиєв, що запропонував замість вручити Путіну орден Героя Киргизії. Тоді ж комісія з державної мови при президенті КР виступила з ініціативою замінити всі російськомовні топоніми в країні на киргизькі. Пізніше керівник комісії був звільнений.

У Киргизії крім піку Путіна є вершина, названа на честь іншого екс-президента Росії. Пік Єльцина висотою 3,5 тисячі метрів з'явився в Іссик-Кульської області у 2002 році.

Читайте також:

У Москві знайшли двійника Путіна

Мєдвєдєв з Путіним розіграють участь у виборах 2012 на двох

Путін злякався, що в поліції з'являться "ПІЗДЮНи", "ПУПСи" і "ПІДоРи" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: