На Кавказі, в Туреччині, Киргизії і КНР сталися потужні землетруси

За один день відразу у кількох країна сталися потужні землетруси. Інформації про постраждалих не надходило.

Землетрус магнітудою 5,3 зареєстровано в середу на території Грузії і сходу Туреччини, повідомляють сейсмологи відразу ряду країн

Підземні поштовхи відчувалися у Вірменії, Абхазії і Південній Осетії. Також землетруси відзначені в Киргизії і Китаї.

У Грузії руйнувань і постраждалих в результаті землетрусу немає, повідомила представник грузинського Центру сейсмічного моніторингу.

"Руйнувань і постраждалих не було. Епіцентр землетрусу був у селі Какасхіді в Багдадському районі Грузії в 15 кілометрах від райцентру і 5 кілометрах від курорту Саїрме (регіон Рача-Лучхумі)", - повідомила представник сейсмоцентр.

За її словами землетрус магнітудою 5,7 стався в 13.17 за місцевим часом. Далі були зафіксовані ще два підземних поштовхи, так званих автошоків, в 13.51 за місцевим часом магнітудою 4,2 і в 14,03 за місцевим часом магнітудою 3,6.

В Тбілісі потужність землетрусу становила 2-3 бали, підземні поштовхи майже не відчувалися.

Як повідомила сейсмічна обсерваторія Босфорського університету, землетрус магнітудою 5,3 зафіксовано у прикордонній з Грузією провінції Ардахан на сході Туреччини в 11.17 місцевого часу, його епіцентр знаходився в повіті Пософ.

"Первинні дані, отримані нами, свідчать, що жертв немає. Ми продовжуємо відстежувати ситуацію", - повідомив губернатор провінції Мустафа Текмен.

За відомостями мера повіту Пософ Шюкою Бозігіта, в ряді сіл повіту утворилися тріщини. "Збоїв в енергопостачанні і зв'язку з населеними пунктами, де відчувався вплив підземної стихії, немає", - сказав мер в ефірі телекомпанії NTV.

Вірменські та азербайджанські сейсмологи повідомили про підземні поштовхи в цей же час на території Грузії в 19-31 кілометрі південніше Кутаїсі. За даними вірменських фахівців, магнітуда землетрусу склала 5,3, азербайджанських - 5,7. Поштовхи відчули і жителі Вірменії. Центр землетрусу знаходився на глибині 22 кілометрів.

Підземні поштовхи відчувалися в Абхазії і Південній Осетії. Жителів Абхазії підземний поштовх злегка злякав. Багато жителів Сухумі покинули свої будинки, офіси, школи та вузи. Постоявши деякий час на вулиці, всі повернулися назад.

Повідомлення про землетрус прийшли також з Киргизії та Китаю.

Як повідомила прес-служба МНС Киргизії, землетрус, що досяг в епіцентрі шести балів за 12-бальною шкалою МСК, стався вранці в середу на півдні країни. За попередніми даними, ніхто не постраждав. За даними Інституту сейсмології національної академії наук, осередок землетрусу розташовувався в 45 кілометрах на південний захід від села Кашка-Суу і в 145 кілометрах на північний захід від міста Ош.

У центральному Китаї землетрус магнітудою 4,8 відбувся в 12.07 за місцевим часом в районі міста Аньцин. Епіцентр підземного удару знаходився на глибині дев'яти кілометрів. Інформації про руйнування і постраждалих не надходило.

Напередодні підземні поштовхи відчувалися в Пакистані, Індії та Індонезії.

Читайте також:

Рік після землетрусу на Гаїті: злидні, банди ґвалтівників і епідемії

Камчатку накрив попелопад: шлейф пилу сягає півкілометра

У китайському повіті сталося 100 землетрусів за три дні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: