Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На китайський коронавірус захворіли 67 тисяч людей. Недуга забрала понад 1,5 тисячі життів

На китайський коронавірус захворіли 67 тисяч людей. Недуга забрала понад 1,5 тисячі життів

Стрибок заражень пов'язують із новим методом діагностики.

Кількість смертей від коронавірусної інфекції Covid-19 зросла до 1,5 тисяч. Усі випадки, за винятком трьох, сталися на території материкового Китаю.

Про це повідомляє CNN.

Станом на зараз кількість інфікованих недугою перетнула позначку в 67 тисяч. Різкий стрибок зараження пояснюють новим методом діагностики, який передбачає використання комп'ютерної томографії легень для виявлення симптомів пневмонії, викликаної новим вірусом COVID-19.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції