Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На китайський коронавірус захворіли 71,2 тисячі людей. Кількість загиблих зросла до 1775

На китайський коронавірус захворіли 71,2 тисячі людей. Кількість загиблих зросла до 1775

Перше місце за кількістю заражень продовжує займати провінція Хубей.

16 лютого на території материкового Китаю зареєстрували 105 смертей від COVID-19, а також 2048 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Про це йдеться на сайті Національної комісії з охорони здоров'я у Китаї.

Також повідомляється, що у цей день 1425 пацієнтів відпустили з лікарень після одужання, а кількість випадків важких захворювань зменшилася на 628.

Загалом кількість хворих на коронавірус у світі зросла до 71,2 тисячі людей. Фатальних випадків - 1775, п'ять із яких сталися за межами території материкового Китаю

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції