На Київському вокзалі після приїзду Мєдвєдєва затримали ймовірних смертників

Правоохоронці вистежували бойовиків протягом кількох днів. Зараз з'ясовується, як довго бойовики були в Москві, що готували і куди намагалися виїхати з вокзалу.

На Київському вокзалі Москви у вагоні потяга співробітники карного розшуку затримали чотирьох небезпечних бойовиків.

Зараз всі четверо знаходяться у відділенні карного розшуку Київського вокзалу, чекаючи етапування до Чечні - за ними вилетів один із заступників міністра внутрішніх справ республіки. Саме Київський вокзал, де тепер затримали чотирьох бойовиків, 10 лютого раптово відвідав президент Росії Дмитро Мєдвєдєв.

Спецоперацію провели за кілька хвилин до відправлення потягу в Кишинів. За відомостями Life news, затримані 26-річний Хасан Нажаєв, 30-річний Руслан Юсупов, 28-річний Рамзан Халієв і 39-річна Анжела Баталова.

Під час затримання передбачувані терористи намагалися чинити опір, найагресивнішим був Юсупов. Проте операцію вдалося провести швидко. На даний момент всі четверо знаходяться у відділенні карного розшуку при ЛОВД Київського вокзалу, чекаючи етапування до Чечні - за ними вилетів один із заступників міністра внутрішніх справ республіки.

"Оперативники карного розшуку вистежували бойовиків протягом декількох днів. Зараз з'ясовується, як довго бойовики були в Москві, що тут готували і куди намагалися виїхати з Київського вокзалу", - повідомило джерело в правоохоронних органах.

Як припускає Life News, Анжелі Баталовій, вдові одного з бандитських ватажків, відводилася роль смертниці - вона повинна була підірвати себе в людному місці. Руслан Юсупов - діючий ватажок бандитського формування, який знаходився у федеральному розшуку. Квиток на потяг він купив за підробленими документами.

Поплічник Юсупова Хасан Нажаєв був колись викрадений озброєними людьми в масках і камуфляжі з села Самашки Ачхой-Мартанівського району.

Примітно, що саме Київський вокзал, де тепер затримали чотирьох бойовиків, 10 лютого раптово відвідав президент Росії Дмитро Мєдвєдєв. Його супроводжували міністр внутрішніх справ Рашид Нургалієв, директор ФСБ Олександр Бортніков та генеральний прокурор Юрій Чайка.

Президент заявив, що охорона громадського порядку на вокзалі не здійснюється. "Оцінка за забезпечення безпеки незадовільна. Ситуація там виглядає, м'яко кажучи, абсолютно непридатною ... Незважаючи на всі ті рішення, які були, на жаль, нічого не зроблено", - наголосив Мєдвєдєв.

Глава РФ розпорядився вжити невідкладних заходів щодо забезпечення безпеки на великих вокзалах.

Читайте також:

Дагестанську міліцію підірвала дружина російського ваххабіта Раздобудька

Смертник із "Домодєдово" був під кокаїном і розгулював по терміналу годину

Смертниці планували здійснити подвійний теракт у Москві 31 грудня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: