На конкурсі "Міс Мексика" стався спалах коронавірусу: організатори попросили учасниць мовчати

Дата публікації
Перегляди
660
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На конкурсі "Міс Мексика" стався спалах коронавірусу: організатори попросили учасниць мовчати

Організаторів конкурсу звинуватили у спробах приховати хвилю заражень.

Майже половина учасниць конкурсу "Міс Мексика - 2021" заразилася коронавірусом. У дівчат проявилися симптоми хвороби, однак організатори попросили конкурсанток не скаржитися на нездужання і вирішили не скасовувати захід, незважаючи на спалах COVID-19.

Як повідомляє The Guardian, було проведено тестування на наявність вірусу, і у 15 із 32 учасниць результат виявився позитивним.

Крім того, захворів один зі співробітників. Департамент охорони здоров’я штату Чіуауа дізнався про масове зараження конкурсанток завдяки анонімному дзвінку. Представники відомства звинуватили організаторів "Міс Мексика - 2021" у небажанні співпрацювати і спробах приховати хвилю випадків захворювання.

Перед початком конкурсу учасниці відвідали школу в Мідному каньйоні штату Чіуауа, в якій навчаються тараумара - представники корінного народу країни. Дівчата привезли дітям шкільне приладдя і фотографувалися разом із учнями. За час цієї поїздки як мінімум у 10 конкурсанток були симптоми коронавірусу.

Нагадаємо, коли Брюссель визнає українські "ковідні" паспорти та китайську вакцину. Від березня 2020 року через пандемію COVID-19 безвіз для українців залишається де-факто заблокованим.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
660
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація