На кордоні Індії сотні яків загинули голодною смертю. Це наймасовіша загибель тварин у сучасній історії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До цього могло призвести будівництво доріг в регіоні.

Щонайменше три сотні яків загинули від голоду біля кордону Індії з Китаєм після того, як вони потрапили до снігової пастки.

Про це повідомляє ВВС.

За словами урядовця країни Раджа Ядава, трупи знайшли в північно-східному штаті Сіккім в п'ятницю. Яки потрапили в пастку ще в грудні 2018-го. Влада намагалася скидати тваринам їжу за допомогою вертольоту, але це було не дуже успішним через негоду.

Яки живуть у регіоні тисячі років, місцеві розводять їх заради молока і м'яса, також тварини транспортують товари.

Зазвичай щороку гинуть 10-15 яків, втім, цього року смертність стала рекордно великою за всю історію спостережень.

Наразі фахівці докладають усіх зусиль, аби дістатися 50 тварин, які все ще перебувають у пастці і потребують негайної допомоги.

Власники яків мають отримати компенсацію у розмірі 30 тисяч рупій, (понад 11 тисяч гривень), але максимально лише за трьох тварин на сім’ю.

Місцева природоохоронна фірма Уша Лачунгпа заявила, що будівництво доріг у цьому районі могло призвести до того, що сніг зійшов з гори і завалив шляхи.

Нагадаємо, на екофермі у Південній Африці за два дні від рук людей загинуло 54 леви. Грандіозне розслідування допомогло з'ясувати, що трапилося.

ВідеоЛюдство загрожує існуванню мільйонів видів тварин і рослин - ООН

Глобальне потепління, забруднення навколишнього середовища, вирубка лісів та браконьєрство - за останні півстоліття усе це вже призвело до зникнення тисячі рідкісних представників різних екосистем. І ця цифра з кожним роком набирає обертів.  

Людство загрожує існуванню мільйонів видів тварин і рослин - ООН

Залиште свій коментар

Вибір редакції