На кордоні Китаю з КНДР виявлено смертельний газ

Китай зафіксував У повітрі небезпечно високу концентрацію нервово-паралітичного газу на прикордонній території з КНДР. Викид газу імовірно відбувся під час корейських військових випробувань.

На кордоні Північної Кореї та Китаю виявлена небезпечна концентрація смертельного газу нервово-паралітичної дії.

Про це повідомили японські ЗМІ.

Наявність газу в повітрі було зафіксовано в ході планової перевірки, яку регулярно проводять китайські підрозділи хімічного захисту. Об'ємна частка отруйної речовини, знайденої в повітрі, склала 0,015-0,03 мкг на один кубометр.

Який саме газ був виявлений китайськими військовими, не повідомляється. У Китаї вважають, що газ має північнокорейське походження, а викид речовини відбувся під час випробувань, що пройшли в КНДР.

Китай і раніше фіксував присутність у повітрі отруйних речовин (зокрема, газу зарин), імовірно, північно-корейського походження, у зв'язку з чим китайські військові посилили контроль за кордоном з КНДР.

Згідно зі звітом, підготовленим раніше міністерством оборони Південної Кореї і частково оприлюдненими 5 жовтня, Пхеньян має у своєму розпорядженні щонайменше 2,5 тонни хімічної зброї та 13 видів вірусів і бактерій, які можна використовувати для створення біологічної зброї.

Читайте також:

Південна Корея: в Пхеньяна величезний арсенал біологічної зброї

КНДР майже відновила свої ядерні об'єкти

КНДР отримала 2 мільярди доларів за відмову від ядерної програми

Південна Корея звинувачує Пхеньян в повені, яка призвела до людських жертв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: