Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На кордоні Румунії та Угорщини тисячі людей стояли в багатокілометрових чергах

На кордоні Румунії та Угорщини тисячі людей стояли в багатокілометрових чергах

Після відкриття кордонів румуни почали масово повертатися додому.

На румунсько-угорському кордоні утворилися величезні черги з людей, які намагаються потрапити до Румунії після послаблення обмежувальних заходів, запроваджених через коронавірус.

Про це повідомляє низка румунських ЗМІ.

Так, за даними видання Special Arad, черги утворилися від 16 травня і розтягнулися на щонайменше 7-8 кілометрів.

Через ускладнені процедури пропуску, зокрема епідеміологічний контроль, довгий час очікування (на пункті пропуску Надлак І становив 8 годин - прим.ред.) та велику кількість охочих повернутися до Румунії, люди зрештою збилися в натовп і почали штурмувати пункти пропуску.

За даними прикордонників, до вечора неділі у пункті перетину кордону Недлак I не залишилось людей, які перетинають кордон пішки.

Станом на 18 травня в Румунії підтверджено 16 871 випадок зараження коронавірусом, за даними Національного інституту громадського здоров'я країни.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Патоген викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи.

Вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 18 травня зранку кількість інфікованих коронавірусом становила 18 616 осіб

Залиште свій коментар

Вибір редакції