Росія посилила санітарний контроль на кордоні з Україною

У період від 6 до 16 липня на пунктах пропуску вилучили 11 партій ручної поклажі.

Управління Россільгоспнадзору по Курській та Орловській областях РФ посилило контроль над ввезеною з території України продукцією у зв'язку з виявленням випадків захворювання тварин на сибірку на території Сумської області.

Про це сьогодні, 18 липня, повідомило інформаційне агенство ТАСС з посиланням на прес-службу Россільгоспнадзору.

У період від 6 до 16 липня на пунктах пропуску вилучили 11 партій ручної поклажі загальною вагою понад 56 кг, з них понад 41 кг складала м'ясна продукція.

"У зв'язку з виникненням випадків захворювання тварин на сибірку на території Сумської області України, співробітниками управління Россільгоспнагляду по Орловській і Курській областях посилений контроль за продукцією, що ввозиться через пункти пропуску як вантажним транспортом, так і в ручній поклажі і багажі фізичних осіб. Зокрема, під час проведення ветеринарного контролю щодо вантажних партій товарів особливу увагу приділяють регіону походження продукції", – йдеться у повідомленні.

Сибірська язва – особливо небезпечна інфекційна хвороба сільськогосподарських та диких тварин усіх видів і людей, що характеризується інтоксикацією, розвитком спазму шкіри.

Нагадаємо, у березні провідники поїзда "Кишинів-Москва" намагалися провезти через кордон 2 тонни м'ясопродуктів. Громадяни Молдови сховали сумки з м'ясом у міжстельовому просторі чотирьох пасажирських вагонів.

ВідеоНа Дніпропетровщині зафіксували спалах африканської чуми свиней

Залиште свій коментар