На кордоні зі Словаччиною змінюється режим роботи: як в'їхати до сусідньої країни

На кордоні зі Словаччиною змінюється режим роботи: як в'їхати до сусідньої країни

Фото: Associated Press

Зміни під час перетину кордону зі Словаччиною починають діяти від завтра.

На українсько-словацькому кордоні від 15 січня змінюється порядок пропуску осіб. Зокрема, від 08:00 закривають пункт пропуску "Вишнє Нємецке" (з українського боку — пункт пропуску "Ужгород"). 

Про це повідомили в ДПСУ.

Згідно з новими правилами, пункт пропуску "Убля" – "Малий Березний" буде знову відкрито для пішоходів. Прикордонний перехід "Велке Слеменце" – "Малі Селменці" через карантин залишається тимчасово закритим.

У ДПСУ нагадали, що наразі через пандемію до Словаччини можуть в’їжджати лише особи з правом на проживання в сусідній країні (та їхні близькі родичі) або особи з національною візою. Ці громадяни мають зареєструватися на спеціальному сайті, пройти тест на COVID-19 не пізніше від п’ятого дня ізоляції та повідомити про своє прибуття відповідному медичному працівникові.

Від карантинних обмежень у Словаччині звільнені члени екіпажів, пілоти, водії, які здійснюють вантажні перевезення, бригади медичної служби. Також дозволяється в'їзд іноземців, які прямують транзитом до однієї з країн ЄС, де вони мають постійне або тимчасове місце проживання. Але, проїжджаючи Словаччину, заборонено зупинятися. Виняток — заправлення палива, та не пізніше, ніж протягом восьми годин.

Нагадаємо, у Хорватії оновили карантинні обмеження, пов'язані із перетином кордону для іноземців, зокрема, і українців. За новими правилами, іноземці повинні надати негативний результат ПЛР-тесту (дійсний 48 годин). Також ці особи мають пройти 14-денну самоізоляцію, яку можна зменшити до 7 днів. Але для цього треба додатково здати ПЛР-тест власним коштом у Хорватії.  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1806
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація