На королівських перегонах п’яні джентльмени билися стільцями і пляшками по 200 доларів

Королівські перегони на День леді, які проводяться у Великобританії вже 300 років і завжди були зразком світської вишуканості, цого року шокували громадськість.

Великим скандалом закінчилися минулого четвера знамениті королівські перегони в Аскоті. У той час як королева стежила за перегонами, недалеко від її ложі почалася бійка з використанням пляшок і стільців.

У бійці брали участь 8 нетверезих джентльменів, який підбадьорювали вульгарно виряджені подруги.

Видання Daily Mail нагадує, що королівські перегони на День леді проводяться у Великобританії ось вже 300 років. Завжди вони були зразком спокою і світської вишуканості. Однак в 2011 році кілька глядачів покинули іподром у супроводі поліцейських.

Видання пише, що забіяки підігрівали себе шампанським "Лаурент Пер'є" по 200 доларів за пляшку. Коли пляшки спорожніли, вони пішли в хід разом з ніжками від розламаного столу.

Поліцією були заарештовані двоє чоловіків.

Британські оглядачі зазначають, що королівські перегони позбулися колишнього шарму. Серед публіки можна побачити джентльменів без циліндрів, а також дівчат із супроводу, які замість вишуканих капелюшків демонструють вульгарні вбрання і татуювання.

Читайте також:

Швидкісні перегони на офісних стільцях у Німеччині

В Японії відбувся перший у світі марафон роботів

Королівські перегони і шоу капелюшків у Британії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: