На Кубі через смерть опозиціонера розгорівся скандал

Хуан Вільфредо Сото Гарсія помер в лікарні в результаті гострого панкреатиту. Опозиція стверджує, що смерть Сото Гарсії стала наслідком ударів, завданих йому 5 травня поліцейським.

Влада Куби звинуватила внутрішніх "контрреволюціонерів" в організації "нової наклепницької кампанії" проти уряду, заснованої на брехні про обставини смерті одного з кубинських опозиціонерів.

Громадянин Куби Хуан Вільфредо Сото Гарсія, за офіційними даними, помер 8 травня цього року в одній з лікарень міста Санта-Клара в результаті гострого панкреатиту.

Опозиція стверджує, що смерть Сото Гарсії стала наслідком ударів, завданих йому 5 травня поліцейським.

Натомість, влада стверджує, що 5 травня опозиціонер брав участь у "провокаційному заході", в ході якого він був затриманий за порушення правопорядку, але звільнений через три години без будь-яких інцидентів.

У офіційному повідомленні наголошується, що смерть Сото Гарсія була викликана природними причинами, "зовнішніх і внутрішніх слідів насильства виявлено не було".

"Контрреволюційні елементи сфабрикували брехню про те, що, нібито, ця смерть стала наслідком удару, нанесеного йому співробітниками внутрішнього правопорядку. Надалі ця брехня була розтиражована імперськими засобами масової дезінформації, в основному з Європи та США, де, в тому числі висловили свою стурбованість і деякі офіційні представники ", - заявляє уряд країни.

Влада також заявил, що цією кампанією "зовнішні і внутрішні вороги намагаються спотворити кубинську реальність, розхитати міжнародний престиж революції та її моральну силу".

Читайте також:

Кінець епохи Фіделя Кастро: кубинський лідер пішов з влади

На Кубі дозволили приватну власність

Екс-президент США пошкодував про блокаду Куби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: