На Кубі відкрився ХІІ Міжнародний фестиваль сигар

Експерти, комерсанти і просто шанувальники кращих сортів кубинського тютюну з різних країн прибули до столиці Куби для участі у ХІІ Міжнародному фестивалі сигар.

На острові Свободи стартував традиційний 12-ий фестиваль сигар. Впродовж 5 днів шанувальники тютюну дізнаватимуться секрети старовинних сигарних традицій буквально з перших рук.

На фестивалі представлені понад 30 марок кубинських сигар. В рамках форуму також відбуваються конкурси, дегустації кращих сортів тютюну, екскурсії. Завершиться фестиваль традиційним розпродажем спеціальних інкрустованих коробок для сигар, виготовлених найкращими кубинськими майстрами.

На прес-конференції перед початком фестивалю його організатори повідомили, що попри популярність сигар, світова криза і антитютюнові кампанії деяких країн, все ж не минули для Куби безслідно.

 "Це був важкий рік для кубинських сигар, як і для світової економіки в цілому. Та все ж нам вдалося поправити ситуацію у другому півріччі. Наше завдання на наступний рік - це зберегти об'єми продажів, і якщо вдасться, збільшити їх." - повідомив віце-президент компанії Habanos S.A Мануель Гарсія

Нагадаємо, що "Гавани" сьогодні постачають у 150 країн світу, що приносить немалий прибуток в казну карибської держави. США - єдина країна, де через ембарго кубинські сигари не продають.

Читайте також:

Комерсанти, фахівці і любителі кращих в світі сигар зібралися на Кубі

Сигари "Обама" б'ють рекорди з продажів

На Кубі знову запахло свободою

ВідеоНа Кубі відкрився ХІІ Міжнародний фестиваль сигар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: