На Кубі вирішили легалізувати малий і середній бізнес

За останні кілька місяців частина обмежень, наприклад, в області туризму була знята.

Влада Куби оголосила про майбутню повну легалізацію приватних підприємств малого і середнього бізнесу в країні.

Зараз приватне працевлаштування можливо лише в декількох галузях, серед яких - ресторанна справа або створення салонів краси. За допомогою нових заходів Комуністична партія сподівається домогтися посилення економічної активності остров'ян.

За останні місяці міжнародне співтовариство послабило санкції щодо Куби. Кубинська сторона намагається домогтися від Обами зняття економічного ембарго з острова. За останні кілька місяців частина обмежень, наприклад, в області туризму, була знята.

Рауль Кастро в останні роки прагне проводити більш відкриту політику, ніж його старший брат Фідель: у березні відбувся перший візит на острів американського президента за останні 88 років.

Історичний візит на Кубу: Обама під дощем гуляв в Гавані

Історичний концерт Rolling Stones на Кубі зібрав сотні тисяч шанувальників гурту

Гурт зіграв двогодинний безкоштовний концерт на бейсбольному стадіоні Сьюдад Депортиво у Гавані,  який лише кілька днів тому відвідав і американський президент Барак Обама. Західна рок-музика в комуністичній Кубі була тривалий час під забороною як занепадницька та провокативна. Але тепер острів свободи пішов на контакт із Заходом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: