На Мадагаскарі придушили військовий путч

Уряд і бунтівні військові намагалися вести переговори, але вони закінчилися безрезультатно.

 На Мадагаскарі військовослужбовці, які днями оголосили непокору владі і зайняли казарми в передмісті столиці країни Антананаріву, здалися в результаті штурму.

У середу, 17 листопада, група з 30 офіцерів зробила спробу військового перевороту. Заколотників очолив полковник Шарль Андріанасувіна.

Діючий президент країни Андрі Радзоеліна заявив, що заколотники погрожували йому, але спроба перевороту не вдалася. Уряд і бунтівні військові намагалися вести переговори, але вони закінчилися безрезультатно. Колишній президент країни Альбер Зафі, між тим, заявляв, що підтримує заколотників і вважає, що Радзоеліна і прем'єр-міністр Каміль Віталь повинні піти у відставку.

У п'ятницю, 19 листопада, міністерство оборони Мадагаскару видало розпорядження про евакуацію всіх людей, що проживають поблизу військової бази, де перебували заколотники. У районі бази на дорогах були розставлені блокпости, а розташовані поруч школи евакуйовані.

У суботу, 20 листопада, урядові війська атакували казарми, де засіли повстанці. В результаті бойової операції бунтівники здалися, офіцери-путчисти були заарештовані.

Читайте також:

В Аргентині помер один з лідерів хунти

Прем'єр-міністр Зімбабве збунтувався проти президента

В Еквадорі за причетність до заколоту затримано 46 офіцерів поліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: