На Мадагаскарі тривають мітинги на підримку скинутого президента

Маніфестанти, кількість яких досягає 10 тис. чоловік, тримають транспаранти з гаслами "Батько, країна чекає на тебе".

У столиці Мадагаскару Антананаріву третій день тривають багатотисячні мітинги на підтримку колишнього президента Марка Равалуманани.

Сьогодні, 25 березня, між його прихильниками і супротивниками виникли сутички. Поліція відкрила попереджувальний вогонь у повітря.

Проте люди не розходяться. Маніфестанти, кількість яких досягає 10 тис. чоловік, тримають в руках транспаранти з гаслами "Батько, країна чекає на тебе". На мітингу прозвучало аудіозвернення Марка Равалуманани, в якому він закликає врятувати країну і зберегти єдність нації. Сам екс-президент зараз знаходиться в Свазіленді і обіцяє повернутися до влади.

Нагадаємо, 14 березня опозиція Мадагаскару оголосила про повну зміну влади в країні, включаючи президента. Виступаючи на мітингу в центрі столиці, лідер опозиції Ендрю Радзуеліна заявив, що президент республіки Марк Равалуманана, депутати національних зборів і сенату, а також кабінет міністрів відправлені у відставку.

Напередодні в столицю Мадагаскару місто Антананаріву були введені танки. Це зробили загони, що відкололися від традиційно нейтральних сил безпеки. Вони стверджують, що мають намір встановити порядок в країні, яка знаходиться на межі громадянської війни.

Читайте також:

Колишній ді-джей офіційно став президентом Мадагаскару

Мадагаскар виключили з Африканського союзу

Президент Мадагаскару зник у невідомому напрямку

Президент Мадагаскару звернувся до ООН з проханням придушити повстання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: