На Мадагаскарі відбувся військовий переворот

В день референдуму з питання зміни конституції Мадагаскару пройшов переворот, про бойкот якого оголосили всі опозиційні партії в країні.

На Мадагаскарі відбувся військовий переворот за участю полковника Чарльза Андріанасоавіни.

Андріанасоавіна оголосив, що влада в країні належить тепер не президенту Андрі Ражуеліна, а йому і групі високопоставлених військових. Місцезнаходження Ражуеліни залишається невідомим.

Переворот відбувся в день референдуму з питання зміни конституції Мадагаскару, про бойкот якого оголосили всі опозиційні партії в країні. Поправки дозволили б Ражуеліни залишатися при владі безстроково. Люди, незважаючи на переворот, продовжують голосувати, тому що багато хто з жителів країни не знають про захоплення влади. Місцеві засоби масової інформації про переворот не повідомляють.

Організатори перевороту закликали народ Мадагаскару до спокою і заявили, що робота всіх державних інститутів призупиняється. Керувати країною буде національний комітет, його склад ще не оголошений. Андріанасоавіна зазначив, що військова хунта збирається звільнити всіх політичних ув'язнених.

Президент Андрі Ражуеліна прийшов до влади на Мадагаскарі навесні 2009 року в результаті державного перевороту. Серед військових, які підтримували його був і Чарльз Андріанасоавіна. Причиною перевороту тоді стало бажання попереднього лідера країни встановити диктатуру.

Читайте також:

На Мадагаскарі армія вступила в бій зі спецслужбами

На Мадагаскарі запобігли спробі перевороту

Влада Мадагаскару випустила Конституцію у вигляді коміксу

ВідеоНа Мадагаскарі відбувся військовий переворот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: