На Мальдівах мусульманин одружив європейців обізвавши їх "невірними свинями"

На Мальдівах розгорівся скандал через відео весільної церемонії: ведучий-мусульманин обізвав молодих "невірними" та"свинями" і закликав їх одружитися за законами ісламу.

Весілля на Мальдівах
На Мальдівах мусульманин одружив європейців обізвавши їх "невірними свинями"
Ведучий весільної церемонії на Мальдівах іноземною мовою назвав західну пару "невірними" і "свинями".

Ведучий 15-хвилинної весільної церемонії, що проходила на Мальдівських островах місцевою мовою діверхі, обізвав англомовну пару й оголосив їх шлюб незаконним, пише Daily Mail.

Відеокадри церемонії, що відбулася на розкішному курорті Vilu Reef Beach and Spa, з'явилися на You Tube і викликали у багатьох обурення.

"Ви свині. Діти від цього шлюбу будуть ублюдочним свинями", - говорить ведучий.

Молоді не дізналися, що "предстоятель", оточений 10-15 службовцями, закликав закріпити шлюб відповідно до мусульманських законів, пускаючи в хід особисті образи.

Шлюб "невірних" він оголошує незаконним, заявляючи, що один з молодят ще й атеїст, який "не вірить навіть у свою невірну релігію".

Решта учасників весілля - 10-15 чоловік з числа місцевого персоналу - не роблять ніяких спроб зупинити ці події, чи якось вплинути на ведучого. Більш того, в записі видно, як один з них посміхається, що, при незнанні мови, можна прийняти за радість за щасливих молодят.

Протягом усієї церемонії "священик" нібито звіряється з документом, як належить при проведення подібних заходів на Мальдівах. Однак насправді це просто якісь правила для персоналу готелю.

Приниження на цьому не закінчуються. Після "весілля" пара відправляється посадити паросток кокосової пальми, і поки щасливі молодята займаються цим, за кадром лунають непристойні коментарі. Так, коли жінка нахилилась, викопуючи землю, один з "коментаторів" вигукнув, що бачить її груди. Інший каже, що вже набачився стільки жіночих грудей, так що тепер не хоче навіть дивитися.

Крім того, в записі чутно, як один з чоловіків, вживаючи непристойні слова, раз у раз говорить "священику", щоб він примусив іноземців обмінятися поцілунком.

За цим фактом почато розслідування поліції, а керівництво готельного комплексу поспішило заявити, що співробітники, які брали участь в церемонії, звільнені.

Читайте також

Бен Ладен пообіцяв помститися Франції за утиски мусульман

В "Аль-Каїді" закликали мусульман повторити 11 вересня в мегаполісах США і Європи

Американського журналіста звільнили за висловлювання про мусульман

Мін'юст США заступився за право ісламу називатися релігією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: