Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Мальті призначили нового голову уряду після резонансного вбивства журналістки

Перемогу на виборах здобув лідер правлячої Лейбористської партії.

Наступним прем'єр-міністром Мальти стане Роберт Абела, якого обрали лідером керівної в країні Лейбористської партії.

Про результати голосування в політсилі повідомили у ніч на неділю, 12 січня, інформує агентство новин dpa.

На посаді голови уряду він змінить Джозефа Муската, який був змушений подати у відставку після того, як розслідування виявило причетність глави його адміністрації Кіта Шембрі до вбивства журналістки-розслідувачки Дафни Каруани Галіції.

У листопаді 2019 року у відставку пішов Шембрі, а в грудні 2019 року про намір подати у відставку оголосив і сам Мускат. Юрист за фахом, Абела здобув 57,9 відсотка голосів членів Лейбористської партії, які взяли участь у виборах. Мускат привітав Абелу з обранням лідером партії та повідомив, що передасть йому прем'єрські повноваження вже 13 січня.

Нагадаємо, що журналістка Дафна Каруана Галіція загинула 16 жовтня 2017 року внаслідок підриву автомобіля, в якому, за версією слідства, спрацював дистанційний вибуховий пристрій. Раніше Галіція заявляла про погрози на свою адресу. Незадовго до своєї загибелі журналістка займалася розслідуванням дій голови уряду і двох його найближчих помічників через підозри в корупції. У вбивстві Дафни Каруани Галіції підозрюють трьох чоловіків. Однак слідству поки так і не вдалося встановити замовника вбивства журналістки.

Відео На Мальті підірвали автомобіль з журналісткою всередині, яка розслідувала "панамську справу"

Вибір редакції